ترمومتر نفوذی ، ترمومتر میله ای

برای اندازه گیری دما چندین نوع دماسنج وجود دارند که هر کدام بسته به شرایط و نوع طراحی آن ها برای انجام کاری خاص مناسب هستند. انوع دماسنج ها را می توان به دسته بندی ذیل تقسیم نمود: 
  • دماسنج محیطی
  • سنسور دما
  • دماسنج های نفوذی یا میله ای 
  • ترموتر تماسی 
  • ترمومتر لیزری 
  • ترمومتر صنعتی 
  • ترمومتر طبی 
  • دماسنج های مواد غذایی 
  • و ....
در این مقاله بررسی نوع کارکرد و عملکرد دماسنج های نفوذی یا میله ای می پردازیم. دماسنج های نفوذی یا میله ای عموما برای اندازه گیری میزان دما در مایعات و مواد خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند. طرز کار این گونه دماسنج ها به صورت نفوذ در جسم می باشد ازین رو به آن دمسانج نفوذی یا میله ای می گویند. عموما در روی این نوع ترمومتر ها میله ای طراحی شده است که مستقیما به بنده دماسنج متصل می باشد در برخی گونه های این دماسنج می توان میله جم کرد و سپس در موارد نیاز آن را مجدد باز و استفاده کرد. 
این گونه از دماسنج ها قیمت های متغییری دارند و این قیمت های متغییر بابت کیفیت ساخت و دقت آن ها می باشد. یکی از برترین برند های جهانی در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری دما را می توان برند تستو Testo دانست. از مشهورترین و محبوب ترین ترمومتر های نفوذی این برند می توان به Testo 104IR، Testo 103، Testo 105 و Testo 104 اشاره نمود. 
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع ترمومتر های نفوذی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز btmco.ir توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های ترمومتر های نفوذی در صدر لیست شرکت های تامین کننده ترمومتر های نفوذی قرار بگیرد. و انواع ترمومتر های نفوذی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی