ترنسدیوسر دما سنج ، رطوبت سنج و نمایشگر گاز فرمالدهید UT338 Home use formaldehyde monitor UT338

برند : UNI-T/CHINA دسته بندی: ترانسمیتر دما

کد محصول : 18282247

شرح مختصر

دما سنج ، رطوبت سنج و نمایشگر گاز فرمالدهید UT338 یک دستگاه چند منظوره می باشد که غلظت فرم آلدهید را نیز اندازه گیری می کند از رزين هاي فرمالدئيد در ساخت تخته سه لايي، اسفنج هاي افشانه اي و فوم باعث مي شود اين مواد در اثر گذشت زمان به تدريج توليد فرمالدئيد نموده كه اين گاز به عنوان يكي از مهمترين آلاينده هاي هواي درون خانه مي باشد.غلظت هاي بالاي ppm 1/0 در هواي خانه باعث سوزش چشم، آسيب غشاي مخاطي، سر درد و احساس سوزش در ناي و ايجاد مشكلات تنفسي مي شود. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

قیمت تماس بگیرید

ترانسدیوسر دما سنج ، رطوبت سنج و نمایشگر گاز فرمالدهید UT338 برای اندازه گیری های غیر صنعتی و خانگی  طراحی شده است و می تواند در بیمارستانها، آزمایشگاه ها و.... بکار گرفته شود .

مشخصات فنی دستگاه :

 - فرمالدهید :

    محدوده اندازه گیری : 0 تا 30 mg بر متر مکعب

    رزولوشن :  0.01mg بر متر مکعب

    دقت : ±5 %

 - دما :

    محدوده اندازه گیری : 0 تا 40 درجه سانتی گراد

    رزولوشن : 0.1 درجه

    دقت : ±1 درجه

 - رطوبت :

    محدوده اندازه گیری : 25 تا 90 % RH

    رزولوشن : 1%RH
    دقت : 5%

 - خروجی ولتاژ : 4.2 ولت

 - خروجی جریان : 300 میلی آمپر 

نام های دیگر دستگاه :

دماسنج ، ترمومتر ، فشار سنج ، رطوبت سنج ، نمایشگر گاز آلدهید ، گاز دتکتور ، ترنسدیوسر گاز ، سنسور گاز

مناسبترین قیمت را ازما بخواهید          

توضیحات بیشتر

ترانسدیوسر چیست؟

ترانسدیوسرها یا مبدلهای صنعتی برای تبدیل کمیتهای مختلف آنالوگ و دما به سیگنالهای استاندارد ولتاژ و جریان و همچنین برای ایزولاسیون سیگنالها مورد استفاده قرار میگیرند. وجود آمپلیفایر ایزولاتور در مدارات این گونه تجهیزات، باعث جلوگیری از اثر نویز موجود در ولتاژ تغذیه یا خود سیگنال در خروجی تولید شده میگردد.

ترانسمیتر چیست؟

ترانسمیتر از ترکیب دو واژه TRANSFER و METER گرفته شده است. یعنی تجهیزی که بتواند یک کمیت فیزیکی را اندازه گیری کرده وآن را به مکانی دورتر مثل اتاق کنترل انتقال دهد. ترانسمیتر می تواند نیوماتیکی و یا الکترونیکی باشد. در هر دو مورد،سیگنال ارسالی استاندارد بوده و برای تجهیزاتی که در LOOP کنترل قرار دارند

 

 برای دریافت دیتاشیت کلیک کنید.
 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.