هند پمپ هیدرولیکی سینو مدل SINO HX671C Hydraulic Comparator HX671C SINO

برند : SINO/CHINA دسته بندی: هند پمپ هیدرولیکی

کد محصول : 19452374

شرح مختصر

هند پمپ هیدرولیکی سینو مدل SINO HX671C. مقایسه گر هیدرولیک گیج فشار سینو SINO HX671C متشکل از پمپ دستی، پیچ سربی، شیر تعدیل کننده، مخزن روغن و رابط خروجی، فشرده سازی مستحکم و کاربرد اسان است.

قیمت تماس بگیرید

هند پمپ هیدرولیکی سینو مدل SINO HX671C
Hydraulic Comparator HX671C SINO
 
هند پمپ هیدرولیکی سینو مدل SINO HX671C متشکل از پمپ دستی، پیچ سربی، شیر تعدیل کننده، مخزن روغن، رابط خروجی ، فشرده سازی مستحکم و کاربرد اسان است. به طور گسترده این دستگاه  در کارهای میدانی استفاده می شود و فشار مورد نیاز را برای گیج های کالیبراسیون فشار فراهم  می کند. دستگاه HX671C  برای گیج های کالیبراسیون فشار مانند مبدل های فشار (فشار های مختلف)، گیج های فشار دقیق، گیج های فشار کلی و سایر گیج ها، فشار مورد نیاز را تامین می نماید. این مدل به طور گسترده در صنایع نیرو، شیمی، پتروشیمی، متالوژی، اندازه گیری و صنایع نظامی استفاده می شود. بهترین و ارزانترین قیمت انواع مقایسه گر هیدرولیک گیج فشار سینو SINO HX671C  درانحصار شرکت بهروز است که در حال حاضر جزو بهترین و برترین مرکز های خرید و فروش ایران و خاور میانه می باشد. همچنین این شرکت برای رضایت بیشتر خریداران محترم، نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا دقیق ترین و با کیفیت ترین محصولات را در کمترین زمان ممکن ارائه دهد.
 
مشخصات فنی: 
  •  اتصال سریع، تحت فشار قرار دادن سریع
  • افزایش فشار به آسانی، نگهداری آسان
  •  کارکرد آسان، صرفه جویی در کار
 
 توضیحات بیشتر:
 کاربرد هند پمپ: با توجه به نفوذ روز افزون سيستم هاي هيدروليکي در صنايع مختلف وجود پمپ هايي با توان و فشار هاي مختلف بيش از پيش مورد نياز است. پمپ دستی هیدرولیک، هند پمپ ADT901 نمونه ای از این پمپ ها می باشد. برای گرفتن قیمت انواع پمپ های دستی ارزان و با کیفیت, هند پمپ ها و همچنین ثبت سفارش  وخرید آنلاین و اینترنتی از فروشگاه اینترنتی ما دیدن فرمایید. با بهروز به روز باشید. 

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه
نوع کاربری
مشخصات فنی
نوع اندازه گیری
رنج اندازه گیری مقاومت
رنج اندازه گیری ولتاژ AC
اندازه گیری PSC
رنج اندازه گیری ولتاژ DC
قابلیت ها
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع تغذیه
نوع صفحه نمایش
نرم افزار

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.