رطوبت سنج غلات و حبوبات، رطوبت سنج چای جی وون G-WON GMK-305T Tea Moisture Meter GMK-305T G-WON

برند : G-WON/SOUTH KOREA دسته بندی: رطوبت سنج غلات و حبوبات

کد محصول : 21892657

شرح مختصر

رطوبت سنج غلات و حبوبات، رطوبت سنج چای جی وون G-WON GMK-305T می تواند مقدار رطوبت موجود در چای را اندازه گرفته و به صورت دیجیتال در صفحه نمایش نشان دهد. لیست قیمت رطوبت سنج غلات و رطوبت سنج چای از بهترین برند های موجود در دنیا در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز موجود می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

رطوبت سنج غلات و حبوبات، رطوبت سنج چای جی وون G-WON GMK-305T
Tea Moisture Meter GMK-305T G-WON
 
دستگاه رطوبت سنج چای جی وون G-WON GMK-305T می تواند مقدار رطوبت موجود در چای را اندازه گرفته و به صورت دیجیتال در صفحه نمایش نشان دهد.لیست قیمت رطوبت سنج غلات و رطوبت سنج چای از بهترین برند های موجود در دنیا در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز موجود می باشد.
 
مشخصات فنی دستگاه:
  • محدوده اندازه گیری :  3.5%~18.0%
  • رزولوشن: 0.1%
  • دقت :  ±0.5%
  • قابل استفاده برای اندازه گیری رطوبت برگهای چای / قهوه
  • میانگین داده های (تا 9 بار) دردسترس است
  • استفاده آسان،خواندن سریع و قابل حمل
  • کنترل میکروپروسسوری
  • علامت کاهش باتری
  • جبران اتوماتیک دما
  • روش تطبیقی
نام های دیگر دستگاه:
رطوبت سنج، دما سنج، رطوبت سنج جامدات نفوذی، ديتالاگر، ترمومتر، دوربين حرارتي، دماسنج ديجيتال، ترمومتر ليزري، رطوبت سنج جامدات، ترمومتر تماسي، ترمومتر غير تماسي، رطوبت سنج چوب، رطوبت سنج غلات، رطوبت سنج خاک، رطوبت سنج دیجیتال
 
توضیحات بیشتر:
رطوبت سنج جامدات چیست ؟
رطوبت سنج جامدات دستگاهی است که میتواند رطوبت چوب و سایر محصولات ساختمانی را اندازه گیری و نمایش دهد. رطوبت اجسامی از جمله : گچ ، پنلهای چوبی، بتون را می توان به وسیله این دستگاه اندازه گیری کرد.
کاربرد رطوبت سنج جامدات در کجاست ؟
برای شناسایی رطوبت چوب، دیوارها ویا سایرمصالح ساختمانی جهت جلو گیری از خسارات ناشی از رطوبت زیاد ویا مجاورت با آب و رطوبت می توان از این دستگاه استفاده کرد. رطوبت سنج ها در کارخانجات مبلمان سازی و بازسازی، کارخانجات جهت خشک کردن چوب ، بازرسی ساختمان و مبارزه با آفات، کنترل رطوبت زغال سنگ جهت محاسبه دقیق وزن و... از این دستگاه استفاده کرد.
رطوبت سنج جامدات به دو نوع تقسیم میشوند:
پراب مخرب (نفوذی ) و پراب غیر مخرب (غیر نفوذی )
رطوبت سنج جامدات با پراب مخرب ، رطوبت اجسام را به وسیله پراپ پین مانند اندازه گیری می کنند. بدین صورت پین ها مستقیما داخل جسم  فرو (5 میلی متر) می شود و اندازه گیری نموده و به صورت نموداری و یا عددی نمایش میدهد.

مشخصات ظاهری
نوع کاربری
نوع دستگاه
وزن
سایز
مشخصات فنی
حجم مخزن تست
شیوه اندازه گیری
قابلیت ها
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.