سلام خوش آمديد ورود به سايت   عضويت در سايت     فارسی  |  english

متر ليزري ، فاصله سنج

  • removeClass


متر لیزری مارمونیکس MLD-710 جهت اندازه گیری فاصله های بسیار دور و غیر قابل دسترس برای کاربران حرفه ای تنظیم شده است. سایز متر لیزری MLD-710 دستگاه بسیار مناسب بوده و کاربر می تواند آن را به راحتی در دست بگیرد. متر لیزری مارمونیکس MLD-710 با داشتن قیمت ارزان که در انحصار شرکت بهروز است در کمترین زمان ممکن در دسترس شماقرار میگیرد.
متر لیزری مارمونیکس MLD-705 جهت اندازه گیری فاصله های بسیار دور وغیر قابل دسترس برای کاربران حرفه ای تنظیم شده است. سایز متر لیزری مارمونیکسMLD-705 بسیار مناسب بوده و کاربر می تواند آن را به راحتی در دست بگیرد.متر لیزری مارمونیکس ML705 توسط شرکت بهروز در کمترین زمان ممکن با ارزانترین قیمت که درانحصار این شرکت است به شما تحویل میدهد.
چنانچه می خواهید در یک مکان در حال ساخت ، فاصله ها را اندازه بگیرید و یا حجم و مساحت را محاسبه کنید ، کافی است با چند بار کلیک کردن روی متر لیزری ، مسافت سنج نوری بستون BESTONE LD80 نتیجه دلخواه را بدست آورید.این متر که با ارزانترین قیمت در شرکت بهروز عرضه می شود پیشنهاد مناسبی برای خرید شماست. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.
اگر دنبال مسافت سنج یا متر نوری با کیفیت و ارزان می گردید ، پیشنهادما به شما متر لیزری ، مسافت سنج بلوتوث دار اکستچ EXTECH DT500 می باشد و می توانید با کمترین قیمت آن را از شرکت بهروز ، مرکز فوش انواع برد متر و متر اینفرارد در ایران تهیه نمایید. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
مترلیزری ، فاصله سنج میکرو ریجید RIDGID LM-400 قابلیت خوانش سریع و محاسبه پیشرفته ، اتصال به گوشی های هوشمند یا تبلت به منظور تعیین اندازه گیری در یک عکس یا طرح برای به اشتراک گذاشتن با دیگران را دارا می باشد. همچنین لیست قیمت انواع متر لیزری و فاصله سنج و سایر تجهیزات تست و اندازه گیری در شرکت بهروز ، بزرگترین عامل فروش انواع این تجهیزات در ایران موجود می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر لیزری ، فاصله سنج میکرو ریجید RIDGID LM-100 قابلیت خوانش سریع ، ساده و دقیق را با زدن یک دکمه ارائه می دهد.این محصول با کیفیت با قیمت استثنایی و ارزان در شرکت بهروز ، مرکز خرید و فروش انواع تجهیزات تست و اندازه گیری مانند انواع بادسنج ، دماسنج ، شتاب سنج ، مترلیزری ، فاصله سنج ، استرس سنج ، کدورت سنج ، مانومتر دیجیتال ، تست میگر و عایق کابل ، انواع ترانسمیتر ها و سایر این تجهیزات ، در ایران به فروش می رسد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.
متر لیزری ، فاصله سنج التراسونیک با لیزر اشاره گر میت MEET ms98 به همراه لیزر نشانه گیر و چراغ قوه قابلیت اندازه گیری سطح و حجم و امکان ذخیره و فراخوانی سه مقدار اندازه گیری شده را داراست . لیست قیمت انواع متر لیزری و فاصله سنج از معتبرترین برندهای دنیا با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در شرکت بهروز ، عامل خرید و فروش انواع لوازم تست و اندازه گیری در ایران ، موجود می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
فاصله سنج دیجیتال جی سان G-SUN GS-LMD1500 یکی از دستگاه های مورد نیاز برای اندازه گیری فاصله می باشد که بیشتر مورد استفاده مهندسین عمران و راه سازی مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین خرید و فروش انواع متر لیزری و فاصله سنج با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در شرکت بهروز صورت می گیرد و از مزایای آن قابل حمل بودن آن و رنج اندازه گیری بالای آن می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس فوق کلیک کنید
متر لیزری ، فاصله سنج لیزری پرتابل جی سان مدل G-SUN GS-LMD900 یکی از دستگاه های مورد نیاز برای اندازه گیری فاصله می باشد که بیشتر مورد استفاده مهندسین عمران و راه سازی مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین خرید و فروش انواع متر لیزری و فاصله سنج با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب در شرکت بهروز صورت می گیرد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر لیزری ، فاصله سنج uni-t UT390B وسیله ای است که از پرتو لیزر برای تعیین فاصله اجسام استفاده می کند. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر ليزري ، فاصله سنج UNI-T UT393 فاصله سنج لیزری وسیله ای است که از پرتو لیزر برای تعیین فاصله اجسام استفاده می کند.عمومی‌ترین نوع فاصله سنج لیزری براساس زمان پرواز نمونه به وسیله فرستادن یک پالس لیزر در یک باریکه پرتو به سمت جسم و اندازه گیری زمان صرف شده پرتو برای اینکه از هدف منعکس شده و به فرستنده باز گردد عمل می‌کند. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.
متر ليزري ، فاصله سنج UNI-T UT393A وسیله ای است که از پرتو لیزر برای تعیین فاصله اجسام استفاده می کند.عمومی‌ترین نوع آن براساس زمان پرواز نمونه به وسیله فرستادن یک پالس لیزر در یک باریکه پرتو به سمت جسم و اندازه گیری زمان صرف شده پرتو برای اینکه از هدف منعکس شده و به فرستنده باز گردد عمل می‌کند . به خاطر سرعت بالای نور این تکنیک برای اندازه گیری‌های با دقت کمتر از میلی متر مناسب نیست به طوری که اغلب سه گوشه سازی و روش‌های دیگر به کار می روند. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.
متر ليزري ، فاصله سنج UNI-T UT390A برای اندازه گیری فاصله و مسافت روش های متعددي در دنيا موجود می باشد.یکی از این روش ها استفاده از متر لیزری و وسايل التراسونيك می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر ليزري (ديستو) لايكا D2 با اين متر مي شود تا حدود 60 متر را با ليزر اندازه گيري نمود. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر ليزري (ديستو) لايكا DXT جز بهترين مترهاي ليزري بازار است. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر لیزری ، فاصله سنج DT200 با استفاده از لیزر قادر به محاسبه مسافت ، حجم و مساحت می باشد. از ویژگی های بارز این دستگاه نسبت به سایرین اندازه گیری فاصله از 0.05 تا 35 متر است. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دريافت اطلاعات بيشتر روي عنوان محصول کليک کنيد.
متر لیزری ، فاصله سنج EXTECH DT100 بدلیل استفاده از امواج آلتراسونیک ، بهترین و سریعترین و راحت ترین وسیله برای اندازه گیری فاصله می باشد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دريافت اطلاعات بيشتر روي عنوان محصول کليک کنيد.
متر لیزری ، فاصله سنج UNi-T UT391 فاصله سنج یا مترليزري مدل ut 391 برای اندازه گیری مسافت دیگر لازم نیست ابزارهای اندازه گیری قدیمی را که طول آنها زیاد است را حمل کنید و یا در هنگام اندازه گیری رول را باز کنید.این دستگاه وسیله کوچکی است که باعث می شود انرژی و زمان شما ذخیره شود. این دستگاه قابلیت اندازه گیری فاصله تا 60متر را دارا می باشد.علاوه بر این توانایی محاسبه مساحت و حجم را دارد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
چرخ متر 099-820

تماس بگیرید

چرخ متر 099-820 1) ال سی دی بزرگ برای خواندن آسان است. 2) محدوده: 0 ~ 99،999.9 متر / فوت / یارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
چرخ متر 100-820

تماس بگیرید

چرخ متر 100-820 1) محدوده: 999،999.9 متر / فوت / یارد 2) دقت: 99.9٪ 3) کنترل پنل در نزدیکی دسته مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
چرخ متر  318-820

تماس بگیرید

چرخ متر 318-820 رنج اندازه گیری : تا 999.9 Meters/Feet/Yards دقت اندازه گیری : 99.9% پانل کنترل تعبیه شده در کنار دسته چرخ متر محاسبه سطح و حجم با استفاده از ست محاسبه موجود در این دستگاه مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
متر لیزری ، فاصله یاب بستون BESTONE AR861 حومه شهر ها بسیار شلوغ و پر رفت و آمد هستند و اگر قرار باشد در این مناطق عمل اندازه گیری انجام شود خطر تصادفات و ترافیک بسیار زیاد است.متر لیزری AR861 این امکان را به شما می دهد که با سرعت هر چه بیشتر اندازه گیری فاصله را انجام دهید. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
مترلیزری ، مسافت سنج دیجیتال بستون BESTONE AR881 با داشتن قابلیت هایی شامل اندازه گيري سريع و راحت مسافت از 0.3 متر تا 100 متر با دقت بسیار بالا یکی از محبوبترین دماسنج های نوری و لیزری موجود در بازار می باشد که توسط شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ، مرکز فروش انواع دماسنج لیزری ، ترمومتر آنلاین ، تب سنج ، حرارت سنج غیر تماسی و تماسی ، ترمومترنوریدر ایران به فروش می رسد. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.
متر التراسونیک PE-D6450 چنانچه می خواهید در یک مکان در حال ساخت ، فاصله ها را اندازه بگیرید و یا حجم و مساحت را محاسبه کنید ، کافی است با چند بار کلیک کردن روی متر التراسونیک PE-D6450 نتیجه دلخواه را بدست آورید. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بهروز، نماینده فروش محصولات و تجهیزات ابزار دقیق در ایران، می باشد. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

مرکز تخصصی طراحی سایت سینام - بهینه سازی سایت (سئو): ایرسئو