هند پمپ

هند پمپ فشار چیست؟ این تجهیز را به طور دقیق تر می توان کالیبراتور دستی فشار معرفی کرد. کاربرد هند پمپ فشار برای تست و سنجش نحوه عملکرد تجهیزات اندازه گیری فشار مانند گیج های اندازه گیری فشار ، پرشر گیج و ترانسمیتر های فشار می باشد. در واقع هند پمپ ها برای کالیبره کردن تجهیزات اندازه گیری فشار مورد استفاده قرار می گیرند. کالیبراتور های فشار گاز غالبا در دو نوع دیجیتال و آنالوگ تولید می شوند.

نحوه کار کالیبراتور های فشار

کالیبراتورهای دستی (Hand Pump Calibrator) به کمک پمپ دستی مجهز به اهرم و مخزن حاوی باد یا روغن و فشار سنج (pressure gauge) دقیقی که به نام تست گیج شناخته می شود، امکان تست عملکرد ترانسمیتر و دیگر تجهیزات را فراهم می کند. نمونه دیگری از این تجهیزات تسترهای Dead weight هستند که غالبا برای اندازه گیری و کالیبراسیون فشار بالا کاربرد دارند. 

انواع کالیبراتور فشار

انواع کالیبراتور فشار بر اساس نحوه عملکرد به دو نوع کالیبراتور فشار پمپ دستی پنوماتیکی یا بادی و کالیبراتور پمپ فشار دستی هیدرولیکی تقسیم می شوند.

هند پمپ پنوماتیک 

پمپ دستی پنوماتیک ( بادی ) توانایی اعمال فشار به تجهیزات در بازه میلی بار و بار (bar) را داشته و برای مصارف صنعتی و کالیبراسیون گیج های اندازه گیری خلاء و فشار رنج پایین بکار می رود. نوع طراحی پیچیده این پمپ ها باعث می شود که به راحتی بتوان انواع گیج های اندازه گیری فشار را با دقت بسیار بالا کالیبره کرد.

هند پمپ هیدرولیکی 

کالیبراتور پمپ فشار دستی هیدرولیکی برای استفاده از مایعات هیدرولیک طراحی گردیده است (مانند روغن ترانسفورماتور) و معمولا در رنج 0 تا 250 بار فشار ، پمپ را می توان مورد استفاده قرار داد. این هند پمپ برای کالیبره کردن انواع ابزار فشار سنج ، ترانسمیتر و سنسور فشار به عنوان فشار استاندارد استفاده می شود.
 
برای خرید هند پمپ و اطلاع از قیمت هند پمپ کالیبراسیون می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز مراجعه نموده و از طریق شماره تماس های مندرج در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 
 
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی