فشارسنج تفاضلی هوا

فشار سنج تفاضلی چیست؟ نحوه کار فشار سنج تفاضلی چگونه است؟ روش استفاده فشار سنج تفاضلی چیست؟ کاربرد فشار سنج تفاضلی در کجاست؟ این سوالات از جمله سوالات متداول در زمینه فشار سنج ها می باشند که در این جا توضیح مختصری در مورد آن ارائه داده ایم. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فشارسنج تفاضلی از طریق شماره تماس 02133940961  با کارشناسان ما در بخش فروش ارتباط برقرار کنید.
فشار سنج تفاضلی تجهیزی است که فشار را با استفاده از روش مقایسه فشار مورد اندازه گیری با یک فشار مرجع انجام می دهد. در واقع فشار سنج تفاضلی یا مانومتر ، فشار سنجی است که با آن فشار گاز محبوس در یک ظرف را اندازه گیری می کنند. مهمترین عامل اندازه گیری فشار ، لوله بروردون می باشد. لوله برودون یکی از قسمت های اصلی مانومتر است که با مقطع تقریبا بیضی به شکل C ساخته شده که یک طرف آن مسدود و طرف دیگر آن به نقطه فشار متصل می گردد. فشار سنج های نوع بوردون می توانند از 30 تا 50000 پوند بر اینچ مربع را اندازه گیری نمایند. فشار وارده سبب می شود نوک آزاد لوله بوردون حرکت کند و این حرکت بوسیله سیستم اهرم به چرخ دنده و عقربه منتقل گردد که در نتیجه آن عقربه روی صفحه ، مقدار فشار را نشان می دهد. از مانومتر یا همان فشارسنج تفاضلی در صنعت بطور گسترده براي اندازه گيري اختلاف فشار استفاده مي شود. اين وسايل داراي دو ورودي براي اعمال فشار فرايند تحت اندازه گيري هستند و به صورت مكانيكي اختلاف فشار رياضي را اندازه گيري مي كنند. معمولا از اين روش بيشتر براي تعيين مقدار جريان مواد يا سيال در يك مسير مانند لوله استفاده مي شود.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018