سختی سنج دیجیتال فلزات TH170 LEEB HARDNESS TESTER TH170

برند : TIME GROUP/CHINA دسته بندی: سختی سنج پرتابل فلزات
5 از 1 رای

کد محصول : 14491821

شرح مختصر

سختی سنج دیجیتال فلزات TH170 دراري حافظه با ثبت 270مقدار و قابليت اتصال بوسيله كابل USB و کالیبره شدن اتوماتیک دستگاه را داراست. این دستگاه سختی سنج مانند دیگر دستگاه های هم تراز خود برای سنجش سختی سطوح در قالب پیشرفته به کار می رود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

قیمت تماس بگیرید
 
  021-33940961-2 
 

سختی سنج دیجیتال فلزات TH170  داراي حافظه با ثبت 270مقدار و قابليت اتصال بوسيله كابل USB و  کالیبره شدن اتوماتیک دستگاه را داراست. این دستگاه سختی سنج مانند دیگر دستگاه های هم تراز خود برای سنجش سختی سطوح در قالب پیشرفته به کار می رود.
مشخصات فني سختی سنج دیجیتال فلزات TH170  به شرح ذيل است :
 دارای خروجی USB  ودارای حافظه ثبث 270 مقدار
 شناسائی خودکار سطوح صاف و مستقیم در تست تماسی
 دارای قابلیت تنظیم ماکزیمم ومینیمم محدوده اندازه گیری
 خاموش شدن خودکار و چراغ پشت صفحه نمایش جهت دید در تاریکی
 داراي نشانگر میزان شارژ باطری , کالیبره کردن اتوماتیک
  سختی سنج TH 170  یکپارچه با پراب تیپ D  جهت تست سختی نرمال 
 LEEB HARDNESS TESTER TH170 
Features:
USB communication interface
Automatic identification of Impact test direction
Memory of 270 average readings in 9 files
Upper and lower limit setting
Automatically switch off
Backlight for convenient use in darkness
Battery capacity display
AAA 1.5V battery
Integrated calibration function 
 
 
نام های دیگر دستگاه : سختی سنج ، سختی سنج پرتابل ، پنترومتر ، سختی سنج دقت بالا، سختی سنج فلزات ، سختی سنج غیر فلزات ، سختی سنج با قابلیت اتصال به کامپیوتر
سختی سنج فلزات که به شکل های مختلف از جمله رو میزی و پرتابل عرضه شده است دستگاهی است به منظور اندازه گیری میزان سختی با چند مقیاس مختلف .ارائه انواع دستگاه سختی سنج فلزات، سختی سنج های پرتابل و رومیزی با قابلیت اندازه گیری گوناگون از جمله راکول، برینل، ویکرزو ...از طریق فروشگاه اینترنتی بازرگانی بهروز صورت میگیرد . برای اطلاع از قیمت دستگاه پرتاابل و رومیزی سختی سنج فلز، مشخصات فنی و نحوه خرید و فروش آنللاین هر یک از محصولات با ما تماس بگیرد.

الهام صفدری :
سلام
حمل راحت این دستگاه و کیفیت خوبش باعث شد من این دستگاه رو انتخاب کنم
من راضیم خیلی

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی