رطوبت سنج تصویری FLIR MR160 FLIR MR160 Imaging Moisture Meter

برند : FLIR/USA دسته بندی: رطوبت سنج تصویری

کد محصول : 23012774

شرح مختصر

رطوبت سنج تصویری FLIR MR160 تنها رطوبت سنجی است که به کاربر نشان دهد که در چه محلی مشکل رطوبت و نم کشیدگی وجود دارد. با استفاده از فناوری راهنمای اندازه گیری مادون قرمز که بوسیله سنسور حرارتی تصویری FLIR Leoton تقویت شده است، این دوربین با نمایش الگوی حرارتی و دمایی سطوح، نقاط پنهانی را که بالقوه دچار مشکل نم کشیدگی هستند را به شما نشان می دهند و نیز به سادگی می توان میزان رطوبت را اندازه گیری نمود. مناسب ترین قیمت را ازما بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

رطوبت سنج تصویری FLIR MR160 

FLIR MR160 Imaging Moisture Meter

رطوبت سنج تصویری FLIR MR160 در نوع خود اولین نشان دهنده ی رطوبت است که با یک دوربین حرارتی محل دقیق اندازه گیری رطوبت را نشان می دهد. بوسیله تکنولوژی راهنمای اندازه گیری مادون قرمز (IGM) دستگاه شما را به سرعت به نقاطی که مشکلات رطوبت و نم کشیدگی دارند راهنمایی می کند. یک سنسور غیر تماسی و نیز یک سنسور سوزنی هر دو شکل اندازه گیری غیرمخرب و مخرب را توسط این دستگاه فراهم می اورد. توسط این دستگاه شما به راحتی می توانید نقاط پنهان نم کشیدگی را پیدا کنید.
 

مشخصات فنی دستگاه:

  • کالیبراسیون تصویری اتوماتیک
  • حساسیت گرمایی کمتر از 0.15 درجه سانتی گراد
  • اهنگ تصویر برداری 9Hz
  • ظرفیت ضبط  9999 عدد عکس
  • دارای نشان گر لیزری 
  • اندازه گیری رطوبت تماسی(سوزنی) 100-0 درصد
  •    اندازه گیری رطوبت غیرتماسی (بدون سوزن) 100-0 درصد
  •  

 نام های دیگر دستگاه : 

 
رطوبت سنج ، دما سنج ، رطوبت سنج جامدات نفوذی ، ديتالاگر، ترمومتر ، دوربين حرارتي ، دماسنج ديجيتال ، ترمومتر ليزري ، رطوبت سنج جامدات ، ترمومتر تماسي ، ترمومتر غير تماسي ، رطوبت سنج چوب ، رطوبت سنج غلات ، رطوبت سنج خاک ،رطوبت سنج دیجیتال 
 

توضیحات بیشتر : 

رطوبت سنج جامدات به دو نوع تقسیم می شوند :
پراب مخرب (نفوذی ) و پراب غیر مخرب (غیر نفوذی )
رطوبت سنج جامدات با پراب مخرب ، رطوبت اجسام را به وسیله پراپ پین مانند اندازه گیری می کنند. بدین صورت پین ها مستقیما داخل جسم  فرو (5 میلی متر) می شود و اندازه گیری نموده و به صورت نموداری و یا عددی نمایش می دهد.

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.